• Новый SANDERO

    МОБІЛЬНІСТЬ ЗА ДОСТУПНОЮ ЦІНОЮ
    RENAULT Sandero
    RENAULT Sandero
    RENAULT Sandero
Управляйте автомобилем стильно

Управляйте автомобилем стильно

Оцените привлекательный дизайн Renault SANDERO. Этот городской хэтчбек – воплощение новой визуальной концепции Renault.

Этот современный двигатель приведет вас в восторг

Этот современный двигатель приведет вас в восторг

Почувствуйте новую эру с 7-дюймовым экраном Media Nav 2.0, бортовым компьютером, системой R-Plug&radio, а также телефонной системой Bluetooth®...

Управляйте автомобилем с чувством полного комфорта

Управляйте автомобилем с чувством полного комфорта

Пригласите пассажиров в салон вашего Renault SANDERO. Небольшой снаружи, зато просторный внутри: мы оптимизировали пространство в салоне для еще большего комфорта.

Расслабьтесь

Расслабьтесь

Путешествуйте в полном спокойствии. Наши инженеры разработали оборудование, чтобы сделать управление автомобилем проще.

Інформація, що вказана на сайті, може відрізнятись від актуальної. Для отримання актуальної інформації щодо продукції Renault звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні. Не є публічною офертою. Дана інформація призначена тільки для інформаційних цілей і не може бути використана як документ, що встановлює зобов'язання компанії Renault.

* Спеціальна ціна за умовами придбання в кредит за програмою Renault Бонус, для фізичних осіб. Пропозиція діє з 10.09.2018 до 31.12.2018 на території України (за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких проводиться ООС (АТО)) в дилерській мережі Renault. Про детальні умови пропозиції, кредитування  та додаткові зобов'язання дізнайтесь на сайтах www.renault.ua, та в офіційній дилерській  мережі Renault в Україні. Кредитує ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011р. Для отримання інформації по розрахунку кредитної пропозиції по програмі Renault Фінанс щодо конкретної обраної комплектації автомобіля та його остаточної ціни, звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні.