ТО зі знижкою

Технічне обслуговування (ТО) від Renault - вигідно:

  • Економ до 30% на запчастинах, 10% на роботах!
  • Вигравай цінні призи!
alt

Акція триватиме з 27 січня по 20 березня 2020 року в офіційних дилерських центрах Renault по всій території України, окрім тимчасово окупованих територій, територій проведення ООС (АТО).

 

В період акції Клієнтам офіційного сервісу Renault пропонуються вигідні умови на проходження комплексного технічного обслуговування (ТО), яке включає 29 операцій і 87 перевірок в контрольних точках, або на окремі запчастини та роботи для ТО:

¨    до 30% на запасні частини для обслуговування (фільтри, ремені, свічки, експлуатаційні рідини, акумуляторні батареї та ін.);

¨    15% на моторні оливи Renault-Castrol;

¨    10% на роботи по заміні запасних частин;

¨    до 20% на аксесуари для подорожей;

¨    спеціальна ціна на 5-літрову каністру оригінальної рідини склоомивача: зимової – 210 грн., літню – 140 грн.

 

Також зареєстровані учасники акції матимуть змогу виграти один із коштовних призів: 3 автомобільні стереосистеми Focal Premium, 3 преміальні навушники Focal, 3 валізи Renault Sport за умови замовлення операції із заміни оливи і фільтра, або заміни ременя ГРМ, або повного ТО свого автомобіля в дилерській мережі Renault.

 

Для власників перевірених часом автомобілів Renault та Dacia віком понад 5 років (починаючи з 2014 року виробництва і старше):

- на постійній основі діє програма лояльності «Вік має значення», в рамках якої, незалежно від акції, що проходить, клієнти отримують знижку не менше 20% на оригінальні запчастини, а також роботи по їх установці. Знижки по акції і за програмою лояльності не сумуються, слід обирати або акційну пропозицію, або програму «Вік має значення»;

- пропонується скористатися сервісними пропозиціями із застосування запчастин MOTRIO (лінійка недорогих запасних частин від Renault з оригінальною якістю).

 

Приклади обслуговування з вигодою на запчастинах та роботах*:

Операція

Пропозиція для авто 2015 - 2019 г.в.

Пропозиція для авто 2014 г.в. та старіших

Комплекс-сервіс: заміна оливи

Від 895 грн. (вигода – 169 грн.)

Від 806 грн. (вигода – 145 грн.) 

Комплекс-сервіс: заміна комплекту ГРМ

Від 2051 грн. (вигода – 254 грн.) 

Від 1844 грн. (вигода – 318 грн.)

Технічне обслуговування

Від 1769 грн. (вигода – 289 грн.)

Від 1290 грн. (вигода – 267 грн.)

Регулярне проходження ТО Вашого автомобіля забезпечить його безперебійну експлуатацію і збереже його ядро, двигун, від небажаних несправностей.

Компанія Renault в Україні рекомендує ВСІМ власникам автомобілів бренду RENAULT зареєструватися в MY RENAULT через офіційний сайт компанії www.renault.ua або на сайті www.my.renault.ua.

 

My Renault – це особистий кабінет клієнта Renault на офіційному сайті, який дозволяє зареєстрованим клієнтам мати більш цікаві умови в рамках акційних пропозицій.

 

Власники Renault за допомогою сервісу MY RENAULT отримують можливість вигідніше обслуговувати свої автомобілі. Клієнту надається особистий кабінет, в якому можливо:

¨   отримувати ексклюзивні пропозиції саме для автомобіля клієнта;

¨   економити при використанні акційних пропозицій;

¨   дізнаватися «з перших вуст» про новини та зміни бренда;

¨   завжди бути на зв'язку з дилером і представництвом;

¨   отримувати необхідні послуги/допомогу в найбільш стислі терміни;

¨   висловлювати свої побажання та коментарі щодо рівня обслуговування офіційними дилерами і марки в цілому;

¨   ефективно планувати події по автомобілю.

 

*Знижки поширюються тільки для клієнтів, зареєстрованих в системі My Renault www.my.renault.ua. Надання знижок в акційний період клієнтам, які не зареєстровані, але є постійними клієнтами сервісу, можливо на розсуд дилера. Умови акції діють як для фізичних, так і для юридичних осіб з автомобілями української реєстрації.